×
خبر فوری

استاندار لرستان:
مدیران حق ندارند مردم را پشت درب اتاق خود منتظر نگه دارند

 • اردیبهشت ۶, ۱۴۰۳
 • ۰
 • استاندار لرستان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان حق ندارند شهروندان و ارباب رجوع را بی دلیل پشت درب اتاق خود منتظر نگه دارند، چراکه به عنوان مسوول اجرایی، نوکر و مخلص مردم هستیم.

  مدیران حق ندارند مردم را پشت درب اتاق خود منتظر نگه دارند
 • ابوطالب شفقت روز چهارشنبه در حاشیه جلسه بررسی مصوبات سفر رییس جمهور به استان خطاب به مدیران افزود: همه شما نماینده دولت هستید، باید یکصدا باشید، چراکه زمانی دستگاه های اجرایی موفق هستند که با تفاهم و رفاقت کار و اتحاد خدمتگزاری را به نمایش بگذارند.

  وی اظهار داشت: در این صورت عموم جامعه خدمت گیر فرقی بین دستگاه ها حس نمی کند و از مجموعه دولت راضی خواهد بود.

  استاندار لرستان گفت: آحاد ارکان نظام از جمله اجرایی، نظامی ، انتظامی، نماینده ولی فقیه و نمایندگان مجلس همه حکمرانی می کنیم تا مردم از خدمات بهره مند باشند، لذا نمی توانیم چند صدایی باشیم، پس همه اعضای موثر در حکومت اسلامی یک مجموعه واحد هستند.

  شفقت توحید در عمل را به معنای یکپارچگی در خدمت دانست و ادامه داد: بخشی از توحید عبادی ما انجام عبادت و بخشی هم توحید عملی به این معنا است که باید در خدمت به مردم وحدت داشته باشیم، چون هیچ کس از چند صدایی بهره ای نمی برد.

  وی اضافه کرد: امام خمینی (ره) طاغوت را با وحدت مردمی از بین برد و اکنون نیز صدای وحدت جمهوری اسلامی باید گوش دنیا را کر کند، همانطور که رهبر معظم انقلاب با وجود ناهماهنگی سران برخی کشورها اما وحدتی بین مسلمین ایجاد کرد که امروز آمریکا از حمله اسراییل اعلام برائت می کند و این حاصل وحدت است.

  وی لرستان را مهد مردم غیرتمند و پایگاه شیعیان دانست و گفت: عدالت و کرامت انسانی باید ۲ شعار اصلی استان به ویژه مدیران باشد همچنین باید زمینه مشارکت مردم را در روند توسعه فراهم کرد.

  شفقت تصریح کرد: دولت باید کوچک و در خدمت مردم باشد و تسهیلگری کند تا مردم مشارکت کرده و زندگی مرفه و شرافتمندانه ای برای خود تهیه کنند که در این راستا مجموعه مدیران باید وحدت وزارتی ایجاد و مجموعه مدیریت ارشد استان نیز وحدت حکومتی را ایجاد خواهند کرد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *