×

مدیرکل سیاسی و انتخابات لرستان: فرمانداران حق جانبداری از هیچ کاندیدایی را ندارند

 • اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۶
 • ۰
 • مدیرکل سیاسی و انتخابات لرستان گفت:به همه فرمانداران ابلاغ شده است که حق جانبداری از هیچ کاندیدایی را در انتخابات پیش رو ندارند. به گزارش نیساخبر،ناهید پرویزپور ظهر امروز در گردهمایی فرمانداران و دادستان‌های استان لرستان گفت: در آستانه دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراها در کشور هستیم و این در حالی است که از […]

  مدیرکل سیاسی و انتخابات لرستان: فرمانداران حق جانبداری از هیچ کاندیدایی را ندارند
 • مدیرکل سیاسی و انتخابات لرستان گفت:به همه فرمانداران ابلاغ شده است که حق جانبداری از هیچ کاندیدایی را در انتخابات پیش رو ندارند.

  به گزارش نیساخبر،ناهید پرویزپور ظهر امروز در گردهمایی فرمانداران و دادستان‌های استان لرستان گفت: در آستانه دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراها در کشور هستیم و این در حالی است که از ابتدای انقلاب تا کنون بطور متوسط سال یکبار انتخابات برگزار کرده‌ایم.

  وی افزود: رویکرد اصلی وزارت کشور در هر انتخاباتی و علی الخصوص در انتخابات پیش رو بر اساس چهار رویکرد اساسی اجرای قانون، سلامت انتخابات، امنیت انتخابات و مشارکت سیاسی است.

  مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: تا کنون ۱۹ جلسه ستاد انتخابات برگزار شده است که با توجه به منویات مقام معظم رهبری برگزار سعی کردیم مسائل و مشکلات را بررسی و برای حل آنها راه حل ارائه دهیم.

  وی با بیان اینکه تاکید استاندار لرستان و وزیر کشور بر این است که مجریان انتخابات باید اصل بی طرفی را رعایت کنند، گفت: به تمامی فرمانداران ابلاغ شده که به هیچ عنوان حق ندارند در فعالیت‌های انتخاباتی چه در ستادهای ریاست جمهوری و چه در ستادهای شورای اسلامی شهر و روستا حضور و فعالیت داشته باشند.

  پرویزپور عنوان کرد: ستاد امنیت در فرمانداری برقرار شده است و تمام تمهیدات در بحث امنیت برگزاری انتخابات انجام شده است.

  انتهای پیام/

  منبع:فارس


  خطا: فرم تماس پیدا نشد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *