×
خبر فوری

فرمانده سپاه لرستان:
 مردم با گذشت ۴۰ سال از دفاع مقدس ارزش‌ها را زنده نگه داشته‌اند

 • شهریور ۳۱, ۱۳۹۹
 • ۰
 • فرمانده سپاه استان لرستان گفت: بسیار خرسند هستیم که مردم با گذشت چهل سال از دفاع مقدس ارزش‌ها را زنده نگه داشتند و امیدواریم از این تجربیات در صحنه‌های سیاسی و اقتصادی استفاده کنیم.

   مردم با گذشت ۴۰ سال از دفاع مقدس ارزش‌ها را زنده نگه داشته‌اند
 •  سردار مرتضی کشکولی صبح امروز در حاشیه همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس استان لرستان  که در تیپ ۵۷ لرستان برگزار شد در جمع خبر نگاران ضمن تبریک چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار داشت: امروز بسیار خوشحال هستیم که توفیق حاصل شد در مراسم تجلیل از پیشکسوتان، مقام معظم رهبری برای پیشکسوتان فرمایشاتی داشته باشند.

  وی افزود: خرسندیم پس از چهل سال و با گذشت زمان آثار و برکات جنگ تحمیلی آنچنان با تحکیم انقلاب اسلامی عجین شده  که این چنین مراسماتی  تنها مخصوص رزمندگان و نیروهای مسلح نیست بلکه همه مردم به یکدیگر تبریک می‌گویند چراکه برای اولین بار در طول تاریخ، ایران عزیز ما در یک جنگ جهانی ۸ ساله پیروز شد.

  فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: در این جنگ ۸ ساله ملت بود که پیروز شد و ربطی به سپاه، ارتش و … ندارد، بسیجیان فرزندان ملت‌اند، پاسداران و ارتشی‌ها فدایی و سرباز ملت‌اند.

  وی بیان کرد: بسیار خرسند هستیم که مردم با گذشت چهل سال از دفاع مقدس ارزش‌ها را زنده نگه داشتند و امیدواریم از این تجربیات در صحنه‌های سیاسی و اقتصادی استفاده کنیم.

  انتهای پیام/

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *