×
خبر فوری

نماینده ولی‌فقیه در لرستان:
مشارکت حداکثری در انتخابات تداوم گفتمان انقلاب است

 • خرداد ۲۶, ۱۴۰۳
 • ۰
 • نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات تداوم گفتمان انقلاب است، بر لزوم انتخاب شایسته‌ترین فرد در انتخابات ریاست‌جمهوری تأکید کرد.

  مشارکت حداکثری در انتخابات تداوم گفتمان انقلاب است
 • حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه خرم‌آباد با اشاره به اینکه مؤسسه ملی «مرهم» متشکل از پزشکان متخصص و فوق متخصص برای درمان رایگان لب و کام کودکان وارد لرستان شده‌اند و در سه روز قریب به ۳۰۰ نفر را عمل جراحی رایگان می‌کنند، اظهار کرد: بیمارانی از دورترین نقاط کشور خود را به شهر خرم‌آباد رسانده‌اند تا از این فرصت برای درمان بیماران خود استفاده کنند، البته صدها نفر از بیماران ارتوپدی هم به‌وسیله این پزشکان متخصص و فوق‌تخصص ویزیت و تعداد قابل‌توجهی از آنها هم در ماه‌های آینده در بیمارستان ۱۵ خرداد تهران به‌صورت رایگان درمان می‌شوند.

  صاحبان خانه‌ها در گرفتن اجاره انصاف را نسبت به مستأجران رعایت کنند

  وی گفت: از مجمع خیرین سلامت استان لرستان، دانشگاه علوم پزشکی و… که چندین هفته است برای حضور مؤسسه ملی «مرهم» تلاش می‌کنند، تشکر و قدردانی می‌کنم، این امر همبستگی ملی را جامعه ما رقم زده و سبب شده در مقابله با نظام سلطه خودمان را از آفت‌ها و آسیب‌ها حفظ کنیم، انتظار این است که این روحیه خدمتگزاری، تواضع و سخاوت پزشکان در میان همه اقشار مختلف، متخصصان و… وجود داشته باشد.

  نماینده ولی‌فقیه در لرستان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه جا دارد که صاحبان خانه‌ها در گرفتن اجاره انصاف را نسبت به مستأجران رعایت کنند، گفت: وقتی می‌بینیم افرادی در کشور برای خدمت‌رسانی رایگان به لرستان آمده‌اند و کسی اجاره یا رهن را چندین برابر می‌کند به دوراز عدل و انصاف است، برای خشنودی خداوند نرخ اجاره را کاهش دهید، با عدل و انصاف به همنوعان خود نگاه کنید.

  حجت‌الاسلام شاهرخی، افزود: حتماً کسانی که با خدا دادوستد می‌کنند خدا پاداش آنها را می‌دهد، اگر همه افراد توانمند خمس، زکات، انفاق واجب و مستحب را به‌درستی پرداخت کنند، دچار کاستی‌ها و کمبودها نمی‌شویم، در این مقطع حساس همه به یکدیگر کمک کنیم.

  مشارکت حداکثری در انتخابات تداوم گفتمان انقلاب اسلامی است

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در نظام جمهوری اسلامی ما دو راهبرد اصلی داریم، یکی مشارکت حداکثری و دیگری انتخاب شایسته‌ترین فرد، گفت: مبنای اصلی قدرت جمهوری اسلامی بر مردم‌نهاد شده است، اقتدار جمهوری اسلامی به‌واسطه مردم است، بنابراین حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو هم تولید قدرت ملی می‌کند و چنین ملتی در چشم جهانیان دارای اقتدار است و می‌تواند با اتکا به توان داخلی پیشرفت و معنویت را برای خودش رقم بزند.

  نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تأکید بر اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات نشان‌دهنده مقبولیت نظام است، مقبولیت نظام است که تحریم، تهدید و جنگ‌افروزی دشمن بی‌اثر می‌شود، بیان داشت: مقبولیت نظام امید را دل دوستان به وجود می‌آورد و دشمنان را وادار به عقب‌نشینی می‌کند.

  حجت‌الاسلام شاهرخی، افزود: کشور ما به جهت دینی، مذهبی و قومی متنوع است و مشارکت حداکثری در این تنوع ایجاد وحدت می‌کند.

  وی با تأکید بر اینکه همچنین مشارکت حداکثری موجب شده که گفتمان انقلاب اسلامی که دفاع از مظلوم و دشمنی با ظالم است بر دل‌ها، افکار و اندیشه‌ها کند، گفت: مشارکت حداکثری تداوم گفتمان انقلاب اسلامی است، امیدواریم با مشارکت حداکثری و انتخاب شایسته‌ترین فرد که راه رئیس‌جمهور شهید را دنبال کند، محقق شود.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *