×
خبر فوری

معاون فرمانده انتظامی لرستان : برخورد شدید پلیس با رانندگان قانون گریز/خودروهای متخلف تا پایان تعطیلات در توقیف می‌مانند

 • فروردین ۷, ۱۳۹۶
 • ۰
 • معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان لرستان گفت:پلیس با رانندگانی که قوانین را زیر پا گذاشته و با جان مردم بازی کنند برخورد شدید می‌کند و خودروهای متخلف را تا پایان تعطیلات توقیف می‌کند.  به گزارش نیساخبر رضا شیراوژن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد بیان داشت:خوشبختانه از ابتدای آغاز تعطیلات نوروزی تا کنون جرائم […]

  معاون فرمانده انتظامی لرستان : برخورد شدید پلیس با رانندگان قانون گریز/خودروهای متخلف تا پایان تعطیلات در توقیف می‌مانند
 • معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان لرستان گفت:پلیس با رانندگانی که قوانین را زیر پا گذاشته و با جان مردم بازی کنند برخورد شدید می‌کند و خودروهای متخلف را تا پایان تعطیلات توقیف می‌کند.

   به گزارش نیساخبر رضا شیراوژن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد بیان داشت:خوشبختانه از ابتدای آغاز تعطیلات نوروزی تا کنون جرائم مهمه در استان لرستان به وقوع نپیوسته است و وضعیت امنیتی در لرستان در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد.

  وی با بیان اینکه تعداد تصادفات رانندگی در ایام نوروز در لرستان نسبت به پارسال حدود ۷ درصد کاهش یافته است،افزود:توصیه پلیس به رانندگان عزیز این است که با رعایت قوانین و مقررات و توجه به هشدارهای پلیس از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند تا مبادا خدایی ناکرده یک لحظه غفلت موجب یک عمر پشیمانی شود.

  معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان لرستان گفت:پلیس در برخورد با رانندگانی که قصد هنجار شکنی داشته و با سرعت و سبقت غیرمجاز و عبور از قوانین و مقررات جان خود و دیگر شهروندان را به خطر بی‌اندازند، برخورد شدید می‌کند و نسبت به اینگونه تخلفات مطابق قانون هیچ گذشتی نخواهد داشت.

  شیراوژن گفت:خودروهایی که در ایام نوروز به دلیل گریز از قانون و تخلف توسط پلیس توقیف شوند، تا پایان تعطیلات نوروزی در پارکینگ نگه داشته می‌شوند.

  انتهای پیام/

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *