×

مناطق گردشگری شهرستان سلسله طرح مطالعاتی ندارد

 • خرداد ۲۸, ۱۳۹۷
 • ۰
 • فرماندار سلسله گفت: عدم وجود طرح مطالعاتی برای مناطق گردشگری شهرستان سلسله سبب اجرایی نشدن طرح‌های اجرایی شده است. به گزارش نیساخبر” قدرت‌الله فلاح نژاد در جلسه کارگروه گردشگری، صنایع‌دستی و میراث فرهنگی استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد،  با اشاره به وجود سه منطقه نمونه گردشگری در سسله اظهار داشت: مناطق گردشگری […]

  مناطق گردشگری شهرستان سلسله طرح مطالعاتی ندارد
 • فرماندار سلسله گفت: عدم وجود طرح مطالعاتی برای مناطق گردشگری شهرستان سلسله سبب اجرایی نشدن طرح‌های اجرایی شده است.

  مناطق گردشگری شهرستان سلسله طرح مطالعاتی ندارد

  به گزارش نیساخبر” قدرت‌الله فلاح نژاد در جلسه کارگروه گردشگری، صنایع‌دستی و میراث فرهنگی استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد،  با اشاره به وجود سه منطقه نمونه گردشگری در سسله اظهار داشت: مناطق گردشگری رودخانه کاکا رضا، سراب کهمان و سراب گلهو سبب جذب گردشگران بسیاری در این منطقه شده است.

  وی افزود: عدم وجود طرح مطالعاتی برای مناطق گردشگری سبب اجرایی نشدن طرح‌های اجرایی می‌شود که سبب نارضایتی و اعتراض مردم نیز شده است. این در حالی است که فاصله ۴۰ کیلومتری شهرستان سلسله از خرم آباد و اختلاف دمای حدود ۱۵ درجه‌ای سبب استقبال خوب گردشگران از این شهرستان شده است.

  فرماندار سلسله به طرح آزاد سازی حریم رودخانه کهمان اشاره و عنوان کرد: طرح آزادسازی رودخانه و جاده‌های منتهی به سراب کهمان از مهمترین اقدامات در حوزه رودخانه‌های کشور بود.

  وی خاطرنشان کرد: این طرح درآرامش کامل و هماهنگی لازم بین دستگاه‌ها و مردم منطقه انجام شد ولی چنانچه اقدامات بعدی صورت نگیرد این اقدام عقیم خواهد ماند. چنانچه برای افرادی که در اجرای این طرح همکاری کرده‌اند شغل ایجاد نشود سبب نارضایتی آن‌ها می‌شود.

  فلاح نژاد با اشاره به عدم راه دسترسی مناسب مناطق گردشگری اظهار داشت: از کاکارضا به سمت بخش بیرانوند سالیان گذشته شاهد تعریض جاده بوده‌ایم که متاسفانه متوقف شده و تصادفات زیادی رخ می‌دهد.

  انتهای پیام/

  منبع:تسنیم

   

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *