×
خبر فوری

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان:
نیمی از کادر درمان استان لرستان واکسینه شدند

 • فروردین ۲۵, ۱۴۰۰
 • ۰
 • معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تاکنون بیش از ۸ هزار دوز واکسن کرونا در لرستان تزریق و نزدیک به ۵۰ درصد از کادر درمان استان واکسینه شده‌اند.

  نیمی از کادر درمان استان لرستان واکسینه شدند
 • صالح آزادبخت  اظهارداشت: از ابتدای شروع تزریق واکسن کرونا در لرستان تا صبح امروز در مجموع ۸ هزار و ۵۲۷ دوز تزریق شده است که از این تعداد ۴ هزار و ۲۱۹ دوز مورد استفاده کادر درمان قرار گرفته است.

  وی با بیان اینکه تاکنون ۳۴۱ دوز از واکسن کرونا برای کارکنان اورژانس ۱۱۵ و ۱۶۵ دوز برای سالمندان بهزیستی تزریق شده است افزود: تاکنون جانبازان ۳۶۵ دوز، پاکبانان ۵۷۷ دوز و کارکنان آرامستان‌ها ۲۳۱ دوز واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.

  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه تاکنون ۲۳۶ دوز واکسن کرونا برای اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان تزریق شده است عنوان کرد: کارکنان بهداشت ۹۸۷ دوز واکسن، نظام پزشکی خرم‌آباد ۳۱۱ دوز و نظام پزشکی سایر شهرستان‌های استان نیز ۱۸۹ دوز دریافت کرده‌اند.

  وی با بیان اینکه محموله جدید واکسن کرونا هفته آینده وارد لرستان می‌شود بیان کرد: فعلا اولویت تزریق این واکسن با کادر درمان است و تمام تلاش ما این است که تمامی نیروهای کادر درمان ( به استثنای پرسنلی که تمایلی به دریافت واکسن ندارند) طی یک تا دو هفته آینده واکسینه شوند.

  آزادبخت با بیان اینکه محموله جدید واکسن کرونا که هفته آینده وارد استان می‌شود فقط برای کادر درمان استفاده می‌شود خاطرنشان کرد: هم اکنون نیز نزدیک به ۵۰ درصد از کارکنان حوزه درمان واکسینه شده‌اند و پس از واکسیناسیون کادر درمان افراد پرخطر در اولویت دریافت کرونا قرار می‌گیرند.

  انتهای پیام/

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *