×

هوشمند سازی یکصد کلاس درس در لرستان؛ امسال

 • خرداد ۲۲, ۱۳۹۶
 • ۰
 • امسال یکصد کلاس درس در استان لرستان هوشمندسازی می شود.   به گزارش نیساخبر، رئیس اداره فناوری اطلاعات آموزش‌ و پرورش لرستان گفت: امسال یکصد کلاس درس با اعتبار ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در لرستان هوشمندسازی می شود. رضا جهانیان با اشاره به هوشمند سازی ۹۰ کلاس در قالب ۸۴ آموزشگاه در سال […]

  هوشمند سازی یکصد کلاس درس در لرستان؛ امسال
 • هوشمند سازی یکصد کلاس درس در لرستان؛ امسال

  امسال یکصد کلاس درس در استان لرستان هوشمندسازی می شود.

   

  به گزارش نیساخبر، رئیس اداره فناوری اطلاعات آموزش‌ و پرورش لرستان گفت: امسال یکصد کلاس درس با اعتبار ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در لرستان هوشمندسازی می شود.
  رضا جهانیان با اشاره به هوشمند سازی ۹۰ کلاس در قالب ۸۴ آموزشگاه در سال گذشته افزود: تاکنون یک هزار و ۷۰ آموزشگاه در قالب دو هزار و ۱۹۰ کلاس درس هوشمند سازی شده است.
  وی با بیان اینکه بیش از یک هزار و ۲۰۰ آموزشگاه در لرستان وجود دارد  گفت: در این مدارس زیر ۱۵ دانش آموز است که با توجه به چند پایه بودن کلاس و مناسب نبودن زیر ساخت امکان هوشمند سازی در این مدارس وجود ندارد.
  جهانیان به اعلام مناقصه هوشمندسازی مدارس اشاره کرد و افزود: متقاضیانی که مجوز لازم را از شورای عالی انفورماتیک داشته باشند تا ۲۷ خرداد ماه سالجاری می توانند پیشنهادات خود را در پاکت سربسته تحویل اداره حراست آموزش و پرورش دهند.
  وی گفت: متقاضیان می توانند برای اطلاع از شرایط کامل این مناقصه به پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش لرستان به نشانی www.lorestan.medu.ir  مراجعه کنند.

  انتهای پیام/

  منبع: صدا و سیما


  خطا: فرم تماس پیدا نشد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *