×

هیچ گونه اعتصابی بین کامیون داران لرستانی نداریم/ بارگیری تمام کامیون ها طی امروز

 • مرداد ۱, ۱۳۹۷
 • ۰
 • مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: اعتصابی در بین رانندگان لرستانی نداریم و امروز همه رانندگان بارنامه های خود را تحویل گرفته و بارگیری می کنند. به گزارش  نیساخبر“عباس شرفی دقایقی قبل در گفتگو با خبرنگار لرستان خبر اظهار داشت: هم اکنون به همراه همکاران در حال گشت زنی در کمربندی به سمت پایانه و سپس […]

  هیچ گونه اعتصابی بین کامیون داران لرستانی نداریم/ بارگیری تمام کامیون ها طی امروز
 • هیچ گونه اعتصابی بین کامیون داران لرستانی نداریم/ بارگیری تمام کامیون ها طی امروز

  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: اعتصابی در بین رانندگان لرستانی نداریم و امروز همه رانندگان بارنامه های خود را تحویل گرفته و بارگیری می کنند.

  به گزارش  نیساخبر“عباس شرفی دقایقی قبل در گفتگو با خبرنگار لرستان خبر اظهار داشت: هم اکنون به همراه همکاران در حال گشت زنی در کمربندی به سمت پایانه و سپس آزادراه خرم زال هستیم که همه چیز عادی و روند عادی بین کامیون داران برقرار است.

  وی با بیان اینکه هیچ گونه اعتصابی در بین رانندگان لرستانی نداریم، عنوان کرد: امروز همه رانندگان بارنامه های خود را تحویل گرفته و بارگیری می کنند.

  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان ادامه داد: تاکنون ۹۰ درصد مطالبات و مزایای در نظر گرفته شده برای کامیون داران عملی شده است.

  شرفی تصریح کرد: ۱۰ درصد مابقی شامل سختی و زیان آور بودن شغل راننده هاست که منتظر مصوبه مجلس شورای اسلامی بوده و در مجلس هم در حال بررسی است.

  انتهای پیام/

   

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *