×
خبر فوری

بمناسبت روز خبرنگار؛
پیام تبریک فرمانده سپاه لرستان بمناسبت روز خبرنگار

 • مرداد ۱۷, ۱۳۹۹
 • ۰
 • سردار مرتضی کشکولی در گفتگو با رسانه ها، ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی افسر جنگ فرهنگی و روز خبرنگار را تبریک عرض می کنم.

  پیام تبریک فرمانده سپاه لرستان بمناسبت روز خبرنگار
 • به گزارش روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان، سردار مرتضی کشکولی در گفتگو با رسانه ها، ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی افسر جنگ فرهنگی و روز خبرنگار امسال مصادف شده است با عید بزرگ ولایت که ارزش این روز را صدچندان کرده است و این روز را به همه اصحاب رسانه لرستان که زحمات زیادی برای استان می کشند، تبریک عرض می کنم.

  وی افزود: دنیای امروز، دنیای رسانه است و خبرنگاران به عنوان راویان اتفاقات نقشی تعیین کننده دارند

  فرمانده سپاه لرستان گفت: در روز عید قربان مقام معظم رهبری در کنار تحریم، از تحریف سخن گفتند که رسانه ها نقش بسزایی در جلوگیری تحریف دارند.
  مقام معظم رهبری فرمودند: ” به موازات تحریم دشمن، یک جریان تحریف هم وجود دارد: تحریف حقایق، واژگونه نشان دادن واقعیّات؛ چه واقعیّات کشور ما، چه واقعیّات مرتبط با کشور ما. این تحریف هم یکی از کارهایی است که آنها انجام میدهند.”

  وی عنوان کرد: دشمنان در تحریف، سعی می کنند روحیه مردم را تضعیف و ایجاد یاس و ناامیدی در کشور کنند که رسانه ها باید با معرفی ظرفیت ها و نقاط کشور، توطئه های دشمنان را خنثی کنند و اجازه تحریف واقعیت ها را ندهند.

  سردار کشکولی تصریح کرد: در گام دوم انقلاب اهمیت رسانه و خبرنگاران بسیار بالاست که لازم است اصحاب رسانه استان بیانیه گام دوم انقلاب را بازخوانی کنند.

  وی افزود: دشمنان همیشه دنبال ایجاد تفرقه در کشور هستند که رسانه ها باید هوشیار باشند در پازل آنها قرار نگیرند و جامعه و نخبگان را به سمت وحدت و همگرایی سوق دهند.چراکه در کنار وحدت و آرامش جامعه به سمت پیشرفت حرکت می کند

  فرمانده سپاه لرستان اظهار داشت: رسانه های لرستان مشکلات استان را مطالبه گری کنند و صدای مستضعفین باشند. مبادا قشر محروم و مستضعف جامعه فراموش شوند.

  سردار کشکولی گفت: استان لرستان دارای ظرفیت های بسیاری است که لازم است خبرنگاران این ظرفیت ها را معرفی کنند و از طرفی از مسئولان مشکلات مردم را مطالبه و پیگیری کنند.

  وی بیان کرد: مبارزه با فساد از دیگر اولویت های رسانه ها است که باید با قدرت مقابله کنند چراکه فساد خطری بزرگ است که باید ریشه کن شود

  فرمانده سپاه لرستان در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مدافعان سلامت لرستان تصریح کرد: پرستاران و کادر بهداشتی، درمانی استان بیش از ۵ ماه است که شبانه روز در حالت خدمت به مردم هستند، از اصحاب رسانه می خواهیم رشادت ها و فداکاری های مدافعان سلامت را به تصویر کشیده و معرفی کنند.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *