×
خبر فوری

یک واحد تولید سنگ‌های پلیمری در سلسله بهره برداری شد

 • شهریور ۲, ۱۳۹۹
 • ۰
 • در اولین روز از هفته دولت، یک واحد صنعتی تولید سنگهای پلیمری با اعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در شهرک صنعتی سلسله بهره برداری شد.

  یک واحد تولید سنگ‌های پلیمری در سلسله بهره برداری شد
 • فرماندار سلسله در آیین بهره برداری از این طرح با اشاره به جانمایی نامناسب شهرک صنعتی شهرستان، اظهار داشت: از ابتدا این شهرک جانمایی مناسبی نشده و فراهم کردن کلیه زیرساخت های مورد نیاز برای آن با سختی و دشواری های بسیاری همراه بوده است.

  شریف خسروی با اشاره به اختصاص ۲ میلیارد تومان اعتبار جهت فراهم کردن زیرساخت های مورد نیاز این شهرک، عنوان کرد: تعهد کرده ایم که با همکاری دادستان نسبت به رفع مشکل معارضین گازرسانی به شهرک اقدام نماییم و با توجه به پیش بینی های صورت گرفته تا کمتر از سه ماه دیگر، گازرسانی این شهرک به پیمان سپاری رفته و ظرف امسال عملیات گازرسانی به آن صورت خواهد گرفت.

  وی با اشاره به اعتبارات داخلی شرکت شهرک های صنعتی، ادمه داد: متاسفانه آنگونه که باید شرکت شهرک های صنعتی به این شهرک اهمیت نداده و شاید مهمترین دلیل آن عدم استقرار نامناسب شهرک است.

  خسروی با بیان اینکه برای یک تولید کننده، کاهش هزینه های تولید بسیار مهم است، افزود: یکی از این هزینه ها، هزینه حمل و نقل است که متاسفانه مسافت طولانی شهرک باعث عدم رغبت سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در این شهرک شده با اینحال تلاش کرده ایم که واحدهای تولیدی در این شهرک استقرار یافته و رونق بگیرد.

  وی با تاکید بر لزوم حمایت از تولید کنندگان، بیان کرد: انتظار می رود شهرداران الشتر و فیروزآباد و دستگاه های خدمت رسان شهرستان به منظور حمایت از این واحد تولیدی، در فعالیت های عمرانی و تعمیرات و تجهیزات خود از سنگهای این واحد تولیدی استفاده کنند تا تولید آن رونق بگیرد.

  به گفته مدیر این واحد تولیدی صنعتی، این واحد تنها واحد تولید سنگهای پلیمری در غرب کشور است که در صورت حمایت و فراهم کردن سرمایه در گردش مورد نیاز برای افتتاح فازهای بعدی، می تواند برای ۲۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم، اشتغال ایجاد نماید.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *