×

۱۰۴ اکیپ خودرویی پلیس‌راه برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین در محورهای لرستان مستقر شد

 • آبان ۲, ۱۳۹۷
 • ۰
 • رئیس پلیس‌راه استان لرستان گفت: ۱۰۴ اکیپ گشت خودرویی پلیس‌راه ایام اربعین در محورهای استان لرستان مستقر است. به گزارش نیساخبر“سرهنگ مرتضی چغلوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: طرح اربعین امسال با حضور حداکثری گشت‌های پلیس‌راه و با همکاری عوامل انتظامی و سایر دستگاه‌های خدمات رسان از ۲۷ مهر آغاز و تا ۱۴ […]

  ۱۰۴ اکیپ خودرویی پلیس‌راه برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین در محورهای لرستان مستقر شد
 • رئیس پلیس‌راه استان لرستان گفت: ۱۰۴ اکیپ گشت خودرویی پلیس‌راه ایام اربعین در محورهای استان لرستان مستقر است.

  به گزارش نیساخبر“سرهنگ مرتضی چغلوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: طرح اربعین امسال با حضور حداکثری گشت‌های پلیس‌راه و با همکاری عوامل انتظامی و سایر دستگاه‌های خدمات رسان از ۲۷ مهر آغاز و تا ۱۴ آبان ماه ادامه دارد.

  وی افزود: استقرار گشت‌های پلیس‌راه تا ۱۴ آبان ماه به‌صورت رسمی است ولی تا زمانی که آخرین مسافر در مرز بوده و لازم است پلیس در سطح جاده‌ها حضورداشته باشد، گشت‌های پلیس‌راه به‌صورت شبانه‌روز در سطح محورهای استان مستقر هستند.

  رئیس پلیس‌راه استان لرستان بابیان اینکه ۱۰۴ اکیپ گشت خودرویی ایام اربعین در محورهای استان مستقر است عنوان کرد: تمام تجهیزات ترافیکی به‌کارگیری و نیروهای کمکی از سایر استان‌های آورده تا در این ایام به نحو مطلوبی به زائران خدمات‌رسانی شود.

  وی بیان کرد: اکیپ‌های پلیس‌راه در تمام جاده‌های استان حضور دارند ولی اولویت مسیرهای تردد زائران است به‌طوری‌که در محورهای بروجرد- خرم‌آباد، آزادراه پل زال، خرم‌آباد -کوهدشت و پل سیمره، اصفهان – الیگودرز نیروهای بیشتری مستقر شده است.

  چغلوند تصریح کرد: سال گذشته خستگی و خواب‌آلودگی بیشترین علت حوادثی بود که در سطح محورهای استان رخ داد بنابراین توصیه می‌شود رانندگان حتماً استراحت داشته تا حادثه‌ای رخ ندهد.

  وی از کاهش تصادفات فوتی در مهرماه امسال خبر داد و گفت: در مهرماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته تصادفات فوتی درصحنه ۵۰ درصد کاهش‌یافته است.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *