×

۱۱ میلیارد و ۸۱۰ میلیون تومان تسهیلات توسط بسیج سازندگی لرستان پرداخت شد

 • تیر ۶, ۱۴۰۱
 • ۰
 • مسوول بسیج سازندگی لرستان گفت: امسال ۲۲۹ فرصت شغلی جدید توسط بسیج سازندگی استان ایجاد و ۱۱ میلیارد و ۸۱۰ میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

  ۱۱ میلیارد و ۸۱۰ میلیون تومان تسهیلات توسط بسیج سازندگی لرستان پرداخت شد
 • به گزارش نیساخبر، به نقل از  روابط عمومی بسیج سازندگی لرستان، احسان جهانبخش اظهار کرد: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌ها و منابع جهت ایجاد اشتغال برای اقشار محروم و آسیب‌پذیر در سطح استان بسیج سازندگی همواره پای کار بوده است.

  وی افزود: بسیج سازندگی لرستان در سطح استان به‌ویژه روستاها جهت تحقق شعار اشتغال آفرینی و رفع فقر و توسعه عدالت اقتصادی و ارتقای معیشت خانواده‌های روستایی و همچنین به‌منظور صیانت و تحکیم خانواده‌ها و احیای کرامت فردی و خانوادگی در سطح جامعه و حمایت از کسب و کارهای خانگی در روستاها، بسیج سازندگی به متقاضیان واجدالشرایط ایجاد اشتغال تسهیلات پرداخت می‌کند.

  وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۲۹ شغل ایجاد و از این تعداد برای ۳۴۴ نفر اشتغال مستقیم و ۴۵۸ نفر شغل غیر مستقیم ایجاد شده است.

  جهانبخش با بیان اینکه در راستای شغل‌های ایجاد شده ۲۲۹ تسهیلات اشتغال نیز واگذار شده است، گفت:  ارزش تسهیلات ارائه شده ۱۱ میلیارد و ۸۱۰ میلیون تومان بوده است و اشتغال‌ها در راستای کشاورزی، دامپروری، مشاغل خانگی  و صنایع دستی می‌باشد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *