×

۵۰ برنامه متنوع فرهنگی دهه کرامت در استان لرستان برگزار می‌شود

 • مرداد ۳, ۱۳۹۶
 • ۰
 • دبیر قرارگاه صاحب‌الامر (عج) در لرستان گفت: ۵۰ برنامه متنوع فرهنگی امسال در دهه کرامت با حضور کاروان زیر سایه خورشید در استان برگزار می‌شود. به گزارش نیساخبر، میثم کشکولی عصر امروز در نشست خبری و جلسه هم‌اندیشی جشن زیر سایه خورشید که در سالن جلسات قرارگاه صاحب‌الامر  برگزار شد اظهار داشت: مقام معظم رهبری در […]

  ۵۰ برنامه متنوع فرهنگی دهه کرامت در استان لرستان برگزار می‌شود
 • ۵۰ برنامه متنوع فرهنگی دهه کرامت در استان لرستان برگزار می‌شود

  دبیر قرارگاه صاحب‌الامر (عج) در لرستان گفت: ۵۰ برنامه متنوع فرهنگی امسال در دهه کرامت با حضور کاروان زیر سایه خورشید در استان برگزار می‌شود.

  به گزارش نیساخبر، میثم کشکولی عصر امروز در نشست خبری و جلسه هم‌اندیشی جشن زیر سایه خورشید که در سالن جلسات قرارگاه صاحب‌الامر  برگزار شد اظهار داشت: مقام معظم رهبری در رابطه باوجود مقدس امام رضا (ع) در ایران اسلامی می‌فرماید امام هشتم ولی‌نعمت مادی، معنوی و فکری ما هستند و ما هرچه در کشور داریم از برکت امام رضا (ع) است.

  وی به برگزاری هفتمین سری از جشن‌های زیر سایه خورشید در دهه کرامت اشاره کرد افزود: سال‌به‌سال به تعداد حضور و جشن‌های دهه کرامت افزوده می‌شود و برنامه‌های متنوعی در این زمینه اجرا می‌شود.

  دبیر قرارگاه صاحب‌الامر(عج) در استان لرستان عنوان کرد: جشن‌های زیر سایه خورشید به‌صورت صددرصد مردمی اجرا می‌شود و قرارگاه صاحب‌الامر تنها به‌عنوان یک هماهنگ‌کننده فعالیت‌ها را دنبال می‌کند.

  وی به فعالیت ۳۰ موسسه، تشکل و نهاد مردمی در اجرای برنامه‌های زیر سایه خورشید اشاره و بیان کرد:  این تشکل و مؤسسات در ۹ شهرستان فعالیت‌های خود را در این زمینه انجام می‌دهند.

  کشکولی گفت: با حضور کاروان زیر سایه خورشید به استان لرستان ۶۰ تا ۱۰۰ هزار مخاطب وارد کار می‌شود و در این ارتباط نیز ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان به‌صورت مردمی هزینه می‌شود.

  وی به حضور مردم ۳۰ روستای استان در جشن زیر سایه خورشید اشاره و خاطرنشان کرد: امسال حضور این کاروان در مناطق محروم استان بسیار جدی‌تر است.

  دبیر قرارگاه صاحب‌الامر(عج) در استان لرستان اظهار داشت: امسال با حضور کاروان زیر سایه خورشید در دهه کرامت به استان ۵۰ برنامه متنوع فرهنگی برگزار می‌شود.

  انتهای پیام/

  منبع: لرستان خبر

   

  خطا: فرم تماس پیدا نشد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *