×

۱۱ هزار و ۷۰۰ کم سواد و بی‌سواد در لرستان آموزش می‌بینند

 • مهر ۶, ۱۳۹۹
 • ۰
 • معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: در سال تحصیلی جاری به دنبال این هستیم که ۱۱ هزار و ۷۰۰ بی سواد و کم سواد لرستانی از آموزش‌های نهضت بهره‌مند شوند.

  ۱۱ هزار و ۷۰۰ کم سواد و بی‌سواد در لرستان آموزش می‌بینند
 • علی جودکی  اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال جاری به دنبال این هستیم که  از ۱۱ هزار و ۷۰۰ نفر از خدمات مجموعه سوادآموزی بهره‌مند می‌شوند.

  وی با بیان اینکه در برگزاری کلاس‌ها به شیوه‌های حضوری، مجازی و یا تلفیقی، تابع شرایط و ضوابط ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا هستیم، افزود: به علت کم بودن تعداد نفرات در کلاس‌ها معمولا این کلاس ها به صورت حضوری برگزار می‌شوند.

  معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان بیان کرد: کیفیت بخشی به فعالیت‌های سوادآموزی را از اولویت‌های معاونت سوادآموزی بوده و استفاده از ظرفیت گروه‌های بهبود کیفیت در استان و شهرستان‌‌ها بهترین بستر قانونی برای تحقق اهداف سوادآموزی است.

  جودکی با اشاره به اینکه حجم بالایی از آموزش حوزه سواد آموزی بر عهده آموزش دهنده‌ ها است، تصریح کرد: به دنبال این هستیم در راستای کیفیت بخشی در سال جاری درصد آموزش‌های مدرسه محور را به ۵۰ درصد برسانیم.

  انتهای پیام/ ۸۵۰۲۰

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *