×

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سلسله:
۱۵ مدرسه بدون استفاده در شهرستان سلسله وجود دارد

 • شهریور ۴, ۱۳۹۷
 • ۰
 • رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سلسله گفت: ۱۵ مدرسه بدون استفاده در شهرستان وجود دارد که به دنبال تغییر کاربری آن ها هستیم. به گزارش نیساخبر“محمد علیجانی روز یکشنبه  اظهار داشت: این مدارس عمدتا فرسوده بوده و به علت کم بودن تعداد ، دانش آموزان این مدارس به سایر مدارس شهرستان منتقل شده اند. […]

  ۱۵ مدرسه بدون استفاده در شهرستان سلسله وجود دارد
 • رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سلسله گفت: ۱۵ مدرسه بدون استفاده در شهرستان وجود دارد که به دنبال تغییر کاربری آن ها هستیم.

  به گزارش نیساخبر“محمد علیجانی روز یکشنبه  اظهار داشت: این مدارس عمدتا فرسوده بوده و به علت کم بودن تعداد ، دانش آموزان این مدارس به سایر مدارس شهرستان منتقل شده اند.

  وی با اشاره به پیگیری های انجام شده برای تغییر کاربری این مدارس، افزود: لیست مدارس بدون استفاده شهرستان تهیه و به اداره کل آموزش و پرورش ارسال شده تا در کمیسیون ماده پنج استانداری مطرح شوند که در صورت تصویب بخشی از این فضاهای آموزشی به فروش رسیده و درآمد آن ها در ساخت فضاهای تجاری درآمدزا برای اداره آموزش و پرورش شهرستان اختصاص می یابد.

  علیجانی با اشاره به وجود پنج مدرسه تخریبی در سطح شهر الشتر و ۱۵ مدرسه تخریبی دیگر در روستاهای شهرستان، خاطرنشان کرد: با توجه به کم بودن اعتبارات دولتی ، خیرین می توانند در این زمینه کمک کنند.

  وی افزود: با توجه به ظرفیت بالا و استعدادهای درخشانی که در شهرستان نخبه پرور سلسله وجود دارد و همواره دانش آموزان این شهرستان سهم بالایی در پذیرش کنکور دارند امیدواریم که در بازسازی این فضاهای آموزشی خیرین مدرسه ساز به کمک اداره آموزش و پرورش شهرستان سلسله بیایند تا دانش آموزان شهرستان با خاطری آسوده در این مدارس به تحصیل علم و دانش اشتغال داشته باشند.

  گفتنی است ۲۱۵ مدرسه در شهرستان سلسله وجود دارد.

  منبع: ایرنا

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *