×

۱۵۳ طرح در شهرستان سلسله بهره برداری می شود

 • شهریور ۳, ۱۳۹۷
 • ۰
 • فرماندار سلسله گفت: همزمان با هفته دولت ۱۵۳ طرح در شهرستان با اعتباربیش از ۱۰۹ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال بهره برداری می شود. به گزارش نیساخبر“شریف خسروی  با اشاره به اینکه این طرح ها در بخش های کشاورزی، عمران و خدمات هستند، اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح ها زمینه اشتغال ۲۸۷ […]

  ۱۵۳ طرح در شهرستان سلسله بهره برداری می شود
 • فرماندار سلسله گفت: همزمان با هفته دولت ۱۵۳ طرح در شهرستان با اعتباربیش از ۱۰۹ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال بهره برداری می شود.

  به گزارش نیساخبر“شریف خسروی  با اشاره به اینکه این طرح ها در بخش های کشاورزی، عمران و خدمات هستند، اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح ها زمینه اشتغال ۲۸۷ نفر در شهرستان سلسله فراهم می شود.

  وی افزود: از مهمترین این طرح ها می توان به عملیات گازرسانی به ۱۴ روستای دهستان بسطام، بهره برداری از پنج خانه بهداشت، بهره برداری از ۵۱ واحد مسکن مددجویی، افتتاح طرح آبیاری تحت فشار بارانی ۶۴ هکتاری و بهره برداری از هشت طرح هادی روستایی اشاره کرد.

  فرماندار سلسله با تاکید بر اینکه در هفته دولت باید تلاش شود که خدمات دولت و نظام برای جامعه تبیین و تشریح شود، خاطرنشان کرد: بیان عملکرد دولت و دستگاه های اجرایی نه تنها رپرتاژ نیست بلکه می تواند در ایجاد انگیزه و امید در مردم و مسئولان موثر باشد و لذا هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان این دستاوردها و نشر روحیه امید و نشاط در میان مردم است.

  دوم تا هشتم شهریور ماه به مناسبت شهادت شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت نامگذاری شده است.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *