برای ارائه خدمات درایام نوروز؛ 9 پایگاه اورژانس در استان لرستان تجهیز شدند

آخرین اخبار

9 پایگاه اورژانس در استان لرستان تجهیز شدند

مشاور راهبردی اورژانس کشور گفت :امسال 9 پایگاه نوروزی برای ارائه خدمات اورژانسی با بالاترین کیفیت در سطح استان لرستان  تجهیز شدند .

به گزارش نیسانیوز دکتر بهزاد خسروی درحاشیه افتتاح اورژانس هوایی الیگودرز افزود : امسال 9 پایگاه در سطح شهرستانهای  استان لرستان تجهیز شده اند تا خدمات اورژانسی را با بالاترین کیفیت به مسافران نورزوی ارائه دهند.

وی با اشاره به اینکه  58 پایگاه درسطح جاده‌های لرستان فعالیت می کنند  اضافه کرد : تعداد 29 پایگاه هوایی در سطح کشوروجود دارد که از این تعداد سهم استان لرستان  2 پایگاه هوایی است که نسبت به سطح کشور در بالاترین سطح مطلوب قرار دارد.

مشاور راهبردی اورژانس کشور بیان کرد : بدلیل مناطق صعب العبور وپهناور بودن این شهرستان جهت امداد رسانی به روستاییان ، پایگاه هوایی در الیگودرز راه اندازی شد و بابررسی هایی انجام شده حداقل  3پایگاه در سال آینده نیز برای خدمات دهی به مردم  راه اندازی می شود.

خسروی به ساخت  آشیانه  برای بالگرد اورژانس هوایی در الیگودرز نیز اشاره کرد و گفت : ساخت آشیانه  در دستور کار قرار گرفته است وبا پیگیریهای که انجام شده قطعا در سال 96 آشیانه اورژانس هوایی الیگودرز به بهره برداری خواهد رسید

وی اظهار داشت :امسال در سطح استان لرستان بیش از  3 هزار مأموریت انجام شده که از این تعداد 10 هزار مأموریت‌های ترافیکی و مابقی مأموریت‌های غیر ترافیکی بوده است.

منبع :هیجار

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.