×

آغاز ثبت‌نام برای آزمون ورودی دانشگاه ادیان و مذاهب

 • اسفند ۲۳, ۱۳۹۶
 • ۰
 • نماینده دانشگاه ادیان و مذاهب در لرستان گفت: ثبت‌نام برای آزمون ورودی دانشگاه ادیان و مذاهب تا تاریخ ۳۰ فروردین ادامه دارد. به گزارش نیساخبر“یزدان سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از خرم‌آباد بیان کرد: دانشگاه ادیان و مذاهب در سال آینده در مقاطع ارشد و دکترا دانشجو می‌پذیرد. وی افزود: ثبت‌نام این آزمون از […]

  آغاز ثبت‌نام برای آزمون ورودی دانشگاه ادیان و مذاهب
 • نماینده دانشگاه ادیان و مذاهب در لرستان گفت: ثبت‌نام برای آزمون ورودی دانشگاه ادیان و مذاهب تا تاریخ ۳۰ فروردین ادامه دارد.

  به گزارش نیساخبر“یزدان سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از خرم‌آباد بیان کرد: دانشگاه ادیان و مذاهب در سال آینده در مقاطع ارشد و دکترا دانشجو می‌پذیرد.

  وی افزود: ثبت‌نام این آزمون از ۱۵ بهمن آغازشده و تا ۳۰ فروردین سال آینده متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت azmoon.urd.ac.ir اقدام به اسم نویسی کنند.

  نماینده دانشگاه ادیان و مذاهب در لرستان اظهار کرد: این دانشگاه سال آینده در بعضی از رشته‌ها دانشجو برای آموزش محور الکترونیکی (مجازی) می‌پذیرد.

  متقاضیان محترم برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط ثبت‌نام و زمان برگزاری آزمون می‌توانند به سایت دانشگاه ادیان و مذاهب با آدرس urd.ac.ir مراجعه کنند.

  انتهای پیام/

   

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *