×

افتتاح قلعه مظفری الشتر در هفته دولت/ بهره‌ برداری از موزه آخوند ابو منوط به تامین اعتبار است

 • مرداد ۳۰, ۱۳۹۶
 • ۰
 • سرپرست معاونت میراث فرهنگی لرستان گفت: به احتمال ۶۰ درصد قلعه مظفری الشتر در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید. به گزارش نیساخبر“زهرا بهاروند در خصوص تکمیل قلعه مظفری الشتر، اظهار کرد: به احتمال ۶۰ درصد قلعه مظفری الشتر در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید. وی خاطر نشان کرد: کار قلعه تمام […]

  افتتاح قلعه مظفری الشتر در هفته دولت/ بهره‌ برداری از موزه آخوند ابو منوط به تامین اعتبار است
 • سرپرست معاونت میراث فرهنگی لرستان گفت: به احتمال ۶۰ درصد قلعه مظفری الشتر در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

  به گزارش نیساخبر“زهرا بهاروند در خصوص تکمیل قلعه مظفری الشتر، اظهار کرد: به احتمال ۶۰ درصد قلعه مظفری الشتر در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

  وی خاطر نشان کرد: کار قلعه تمام شده اما تجهیز و ریزه کاری‌های ویترین موزه قلعه باقی مانده که آن نیز در حال انجام است.

  سرپرست معاونت میراث فرهنگی لرستان با صرف هزینه ۲۵۰ میلیونی در جهت اتمام قلعه، بیان داشت: پروژه موزه شدن قلعه مظفری امسال آغاز گردیده و ۲۵۰ میلیون تومان صرف آن شده است.

  بهاروند تصریح کرد: قلعه مظفری خانه اربابی یکی از بزرگان شهرستان سلسله بوده که به تملک میراث فرهنگی درآمده و موزه مردم شناسی قوم لک در این قلعه به نمایش خواهد درآمد.

  سرپرست معاونت میراث فرهنگی لرستان در خصوص موزه آخوند ابو نیز گفت: اعتبارات تخصیص یافته به این موزه بسیار اندک بوده و تنها توانسته‌ایم طبقه اول این موزه را تجهیز کنیم اما مرمت و تعمیر آن طول کشیده افتتاح آن منوط به تامین اعتبار خواهد بود.

  انتهای پیام/

  منبع:فارس

  خطا: فرم تماس پیدا نشد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *