×
خبر فوری

به بهانه پخش فوتبال در استادیوم اتفاقاتی افتاد که شرم داریم بیان کنیم

 • تیر ۵, ۱۳۹۷
 • ۰
 • دادستان کل کشور با اشاره به اینکه ما مخالف شادی نیستیم اما آنچه از پخش فوتبال در استادیوم شاهد بودیم و بعد دیدیم برخی روزنامه ها چه تیتری زدند که «آزادی آزاد شد» گفت: به بهانه فوتبال ایران اسپانیا کارهایی شد که شرم می کنم بگویم. به گزارش نیساخبر، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در مراسم دیدار […]

  به بهانه پخش فوتبال در استادیوم اتفاقاتی افتاد که شرم داریم بیان کنیم
 • به بهانه پخش فوتبال در استادیوم اتفاقاتی افتاد که شرم داریم بیان کنیم

  دادستان کل کشور با اشاره به اینکه ما مخالف شادی نیستیم اما آنچه از پخش فوتبال در استادیوم شاهد بودیم و بعد دیدیم برخی روزنامه ها چه تیتری زدند که «آزادی آزاد شد» گفت: به بهانه فوتبال ایران اسپانیا کارهایی شد که شرم می کنم بگویم.

  به گزارش نیساخبر، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در مراسم دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران دستگاه قضا ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه اظهار کرد: امیرالمومنین (ع) در یک سخنی فرموده اند که جهاد پس از اسلام بهترین و با ثبات ترین اعمال دین است و بقای دین به جهاد است.
  وی با بیان اینکه گاهی جهاد با جان است و گاهی با مال، گفت: خداوند در قرآن جهاد مال را برابر با جهاد جان قرار داده است.دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه در قرآن به جهاد کبیر هم اشاره شده است، گفت: مفسرین جهاد کبیر را اینگونه تفسیر کرده اند که از کفار تبعیت نکن و با قرآن جهاد کبیر کن، در عرصه اعتقادات، فرهنگ و ساختن انسان ما امروز در یک میدان مبارزه هستیم که یقینا می تواند مصداق جهاد کبیر باشد.

  وی ادامه داد: امروز دشمن از طریق جنگ نظامی به میدان نیامده، حضور دشمن امروز به صورت جنگ فرهنگی است. همانگونه که رهبری تحت عنوان شبیخون فرهنگی هشدار دادند.

  منتظری گفت: فضای مجازی و پیام رسان ها و فناوری روز را اگر مشاهده کنید می بینید که در اعماق زندگی ما نفوذ کرده و همه یک دستگاهی به نام موبایل به دست دارند و از طریق ورود به اینترنت به دنیایی لایتناهی ورود کرده اند و دشمن هم از همین طریق برای مبارزه با اعتقادات و مقدسات وارد شده است.

  دادستان کل کشور گفت: ما در دادستانی معاونت فضای مجازی داریم اگر بدانید با چه انبوهی از آموزه های ضد ارزش های دینی، اخلاقی و اسلامی مواجه هستیم. چیزهایی که انسان شرم می کند نام آن را به زبان بیاورد.

  وی ادامه داد: اگر امروز در میدان جنگ کبیر خود را مجهز نکنیم و به میدان نرویم از ناحیه تهاجم فرهنگی دشمن قطعاً آسیب می بینیم. متاسفانه زمینه های نفوذ فرهنگ غربی را نه تنها در فضای مجازی در بخش هایی از بدنه مدیریت کشور هم شاهد هستیم.

  منتظری گفت: آنگاه که مخفیانه سند ذلت بار فرهنگی ٢٠٣٠ را امضا می کنند که اگر هشدار رهبری نبود امروز این سند ذلت بار را می بردند و آموزش می دادند حوادثی که اتفاق می افتد صفحات برخی نشریات و فضای مجازی اینها همه از همین مصادیق است.

  دادستان کل کشور گفت: در قضیه اخیر هم به بهانه های مختلف ضربه خود را می زنند برای مثال تحت عنوان اینکه یک فضای شاد باز کنیم و خانواده ها صحنه فوتبال را ببینند!

  وی ادامه داد: ما مخالف شادی نیستیم اما آنچه شاهد بودیم و بعد دیدیم برخی روزنامه ها چه تیتری زدند که “آزادی آزاد شد” تحت همین عنوان زن و مرد و جوان و کودک و دختر و پسر را در استادیوم جمع کنند عده ای زن به این بهانه روسری خود را بردارند شروع به آواز و رقاصی کنند.

  منتظری گفت: آیا خانواده های شهدا که این سرمایه های عظیم را دادند این هدف را داشتند؟ من خطابم به مدیرانی است که خبر داریم در پشت صحنه در دفتر کارشان نشسته اند و مورد اعتراض قرار گرفته اند و می گویند باید برای هدف خود گام به گام جلو برویم.

  دادستان کل کشور گفت: گام به گام یعنی به بهانه فوتبال ایران اسپانیا کارهایی شود که شرم می کنم بگویم. اگر با سیاست شیطانی گام به گام خود فکر می کنید می توانید به مقصود برسید اشتباه می کنید.

  وی ادامه داد: هم در دنیا و هم در آخرت دچار عذاب الهی می شوید و نهایت این گام به گام شما سقوط در عذاب الهی و سقوط در منجلابی است که دشمن برای شما در نظر گرفته است.

  منتظری گفت: آنانی که متاسفانه در برخی مراکز مدیریت لانه کردند و دارند به این انقلاب خون شهدا خیانت می کنند، این درد را انسان به کجا ببرد.

  دادستان کل کشور درباره استفاده خارجی ها از شکارگاه های کشور گفت: یکی از برنامه های آمریکای جنایتکار ممنوعیت ورود ایرانیان به آن کشور بود؛ امریکا با نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران اینگونه رفتار می کند بعد آن آقای مدیر برای اینکه یک شهروند امریکا در آسایش باشد اجازه می دهد به ایران بیاید و از شکارگاه ایران در نیشابور و کاشمر شکار کند و این ننگ را انسان به کجا ببرد.

  وی با بیان اینکه دادستان کاشمر با شجاعت به این موضوع ورود کرده است و من به او آفرین گفتم، ادامه داد: خودم به این موضوع ورود کردم گفتند چون در خارج از کشور هستند و دلار بیشتر می دهند اجازه دادیم به شکارگاه بروند.

  منتظری گفت: ما با مردم آمریکا مشکل نداریم اما اینکه آمریکا عناصری را به عنوان شکارچی به ایران بفرستد و جاسوسی کنند همانند اینکه تعدادی به عنوان فعال محیط زیست به ایران بفرستند و جاسوسی کنند که خوشبختانه این افراد شناسایی شدند برای ما قابل قبول نیست.

  وی با بیان اینکه این قوه ٢١٢ شهید ، ٢۶٠٠ جانباز و ١۶۴ تقدیم انقلاب کرده است، گفت: مراقب باشید و اجازه ندهید تعدادی از خناثان و سرسپردگان غرب بخواهند به کشور نفوذ کنند.

  انتهای پیام/

   

  منبع:فارس

   

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *