×
خبر فوری

رئیس اداره کتابخانه های عمومی چگنی: کتابخانه روستای چم پلک بزودی افتتاح می شود / کتابخانه ویسیان در صورت تامین زمین یا مکان مورد نیاز مستقر می شود

 • اسفند ۳, ۱۳۹۵
 • ۰
 • رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چگنی گفت: احداث کتابخانه روستای چم پلک مرکز بخش شاهیوند شهرستان چگنی در حال اتمام است و بزودی پس از تایید و تحویل توسط کارشناسان نهاد کتابخانه های عمومی کشور تجهیز و افتتاح می شود. به گزارش نیسانیوز، شیرولی جودکی با اشاره به میزان مطالعه و کتابخوانی در شهرستان […]

  رئیس اداره کتابخانه های عمومی چگنی: کتابخانه روستای چم پلک بزودی افتتاح می شود / کتابخانه ویسیان در صورت تامین زمین یا مکان مورد نیاز مستقر می شود
 • کتابخانه روستای چم پلک بزودی افتتاح می شود / کتابخانه ویسیان در صورت تامین زمین یا مکان مورد نیاز مستقر می شود

  رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چگنی گفت: احداث کتابخانه روستای چم پلک مرکز بخش شاهیوند شهرستان چگنی در حال اتمام است و بزودی پس از تایید و تحویل توسط کارشناسان نهاد کتابخانه های عمومی کشور تجهیز و افتتاح می شود.

  به گزارش نیسانیوز، شیرولی جودکی با اشاره به میزان مطالعه و کتابخوانی در شهرستان چگنی بیان داشت: با توجه به بافت شهرستان چگنی و پراکندگی اکثر جمعیت در روستاهای آن، فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در این شهرستان قابل تحسین است و بیشتر روستاهای اطراف شهر سراب دوره با مراجعه به کتابخانه این شهر از کتاب های آن استفاده می کنند.

  رئیس کتابخانه های عمومی چگنی افزود: در حال حاضر کتابخانه عمومی امام حسین (ع) شهر سراب دوره تنها کتابخانه فعال در شهرستان چگنی است که از سال ۷۴ آغاز به کار کرده و هم اکنون با ۱۶ هزار جلد کتاب در موضوعات مختلف به مراجعین خدمات دهی دارد.

  جودکی به کتابخانه روستای چم پلک در بخش شاهیوند این شهرستان اشاره کرد و گفت: کتابخانه دوم شهرستان چگنی که در روستای چم پلک بخش شاهیوند مراحل پایانی ساخت را طی می کند بزودی پس از تایید و تحویل توسط کارشناسان نهاد کتابخانه های عمومی کشور تجهیز و افتتاح می شود.

  وی در خصوص استقرار کتابخانه در ویسیان گفت: در صورتی که زمین و یا مکان مورد نیاز توسط خیرین در اختیار قرار گیرد، نهاد کتابخانه ها آمادگی استقرار کتابخانه را در این شهر دارد.

  رئیس کتابخانه های عمومی چگنی خاطرنشان کرد: برنامه های جنبی و فرهنگی مختلف از جمله مسابقات کتابخوانی، برگزاری کلاس های نقد کتاب و غیره می تواند در تشویق مردم شهرستان به کتابخوانی موثر باشد.

  انتهای پیام/

  منبع: خبرچگنی

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *