×
خبر فوری

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات لرستان: نباید اقوام درجه یک اعضای هیئت های بازرسی و نظارت انتخابات کاندید شورای شهر شوند

 • فروردین ۲, ۱۳۹۶
 • ۰
 •   رئیس هیئت نظارت بر انتخابات لرستان گفت:نباید اقوام درجه یک اعضای هیئت های بازرسی و نظارت انتخابات کاندید شورای شهر شوند، در غیر اینصورت عضو شورای شهر از ادامه فعالیت در هیئت های نظارت و بازرسی منع خواهد شد. به گزارش نیساخبر وبه نقل ازلرستان خبر، رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان لرستان بیان […]

  رئیس هیئت نظارت بر انتخابات لرستان: نباید اقوام درجه یک اعضای هیئت های بازرسی و نظارت انتخابات کاندید شورای شهر شوند
 •  

  نباید اقوام درجه یک اعضای هیئت های بازرسی و نظارت انتخابات کاندید شورای شهر شوند

  رئیس هیئت نظارت بر انتخابات لرستان گفت:نباید اقوام درجه یک اعضای هیئت های بازرسی و نظارت انتخابات کاندید شورای شهر شوند، در غیر اینصورت عضو شورای شهر از ادامه فعالیت در هیئت های نظارت و بازرسی منع خواهد شد.

  به گزارش نیساخبر وبه نقل ازلرستان خبر، رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان لرستان بیان کرد: انتخابات رئیس جمهوری با انتخابات شورای شهر متفاوت بوده چرا که انتخابات شورای شهر دارای نظرات و اجرای خاصی بوده که این موضوع با شورای نگهبان نیست.

  سپهوند ادامه داد: با این وجود جهت احتیاط در صورتی که  اقوام درجه یک اعضای دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان لرستان کاندیدای شورای شهر شوند، این عضو تغییر کرده و یا باید کاندید مورد نظر انصراف دهد.

  وی عنوان کرد: نباید اقوام درجه یک سببی و نسبی اعضای هیئت های اجرایی و هیئت های نظارت کاندیدا شوند و ما نیز به این موضوع پایبند خواهیم بود.

   

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

    

   انتهای پیام/

   منبع: سفیر افلاک

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *