×

سوگواره شعر فاطمی در لرستان برگزار می شود

 • اسفند ۵, ۱۳۹۵
 • ۰
 • سوگواره شعر فاطمی باهدف ترویج فرهنگ و هنر اسلامی- شیعی  و تقویت شعر و ادبیات بومی در لرستان برگزار می شود به گزارش نیساخبر سوگواره شعر فاطمی به مناسبت ایام فاطمیه باهدف ترویج فرهنگ و هنر اسلامی- شیعی  و تقویت شعر و ادبیات بومی به همت مرکز تخصصی فرهنگ و ادبیات بومی جهاد دانشگاهی واحد لرستان […]

  سوگواره شعر فاطمی در لرستان برگزار می شود
 • سوگواره شعر فاطمی در لرستان برگزار می شود

  سوگواره شعر فاطمی باهدف ترویج فرهنگ و هنر اسلامی- شیعی  و تقویت شعر و ادبیات بومی در لرستان برگزار می شود

  به گزارش نیساخبر سوگواره شعر فاطمی به مناسبت ایام فاطمیه باهدف ترویج فرهنگ و هنر اسلامی- شیعی  و تقویت شعر و ادبیات بومی به همت مرکز تخصصی فرهنگ و ادبیات بومی جهاد دانشگاهی واحد لرستان برگزار می شود.

  فراهم آوردن بستر مناسبی برای رشد و شکوفایی آفرینش‌های ادبی دانشجویان و دانشگاهیان از دیگر اهداف برگزاری این سوگواره است.

  بخش ویژه این سوگواره اشعار با زبان‌های بومی استان است و شاعران لرستانی می توانند اشعار بومی و فارسی خود را  در تمام قالب های شعری (غزل، مثنوی، قصیده، شعر نو، سپید، آزاد و…) در رثای حضرت زهرا(س) از طریق تلگرام به دبیرخانه سوگواره به آدرس @yaskabud ارسال کنند.

  شرکت کنندگان می توانند حداکثرپنج شعر به همراه مشخصات شناسایی و شماره تماس خود را به نشانی خرم آباد- ابتدای کوی جهاد گران- ساختمان جنبی مرکز علمی کاربردی- معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد لرستان- مرکز تخصصی فرهنگ و ادبیات بومی زاگرس ۰۶۶-۳۳۲۱۴۷۳۳ بفرستند.

  آخرین مهلت ارسال اثار به دبیرخانه سوگواره هفتم اسفندماه می باشد و پس از بررسی و داوری اشعار به پنج نفر از برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا می شود.

  انتهای پیام/

  منبع خبر: خبر افلاک
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *