×
خبر فوری

کتاب “با نوای کاروان” در استان لرستان رونمایی شد

 • فروردین ۲۴, ۱۳۹۶
 • ۰
 • آهنگران: جریان ‌هشت سال دفاع مقدس ‌از فرهنگ عاشورا نشأت گرفت کتاب “با نوای کاروان” با حضور محمدصادق آهنگران مداح سرشناس ایران در استان لرستان رونمایی شد. به گزارش نیساخبر، کتاب “با نوای کاروان”  ظهر امروز با حضور محمدصادق آهنگران مداح سرشناس ایران در سالن آمفی تئاتر حوزه هنری خرم‌آباد رونمایی شد. کتاب با نوای […]

  کتاب “با نوای کاروان” در استان لرستان رونمایی شد
 • آهنگران: جریان ‌هشت سال دفاع مقدس ‌از فرهنگ عاشورا نشأت گرفت

  کتاب با نوای کاروان

  کتاب “با نوای کاروان” با حضور محمدصادق آهنگران مداح سرشناس ایران در استان لرستان رونمایی شد.

  به گزارش نیساخبر، کتاب “با نوای کاروان”  ظهر امروز با حضور محمدصادق آهنگران مداح سرشناس ایران در سالن آمفی تئاتر حوزه هنری خرم‌آباد رونمایی شد.

  کتاب با نوای کاروان تحلیل موضوعی نوحه‌های حماسی دفاع مقدس است که توسط آرش احمدی نگاشته شده است؛ این کتاب با همکاری حوزه هنری استان لرستان با انتشارات سوره مهر در ۲۰۲ صفحه تألیف شده است.

  محمدصادق آهنگران مداح سرشناس ایران در این مراسم ضمن تشکر از نویسنده کتاب بانوای کاروان اظهار داشت: نویسنده این کتاب آرش احمدی با نوشتن این کتاب فرمان ولایت را  اجرا و آثار هشت سال دفاع مقدس را به نسل‌های بعدی منتقل و راه  را باز کردند.

  وی افزود: اگر کربلا زنده ماند به خاطر اخلاص تمام و کمال حضرت سیدالشهدا بود چون کار سیدالشهدا خالصانه برای خدا بود و کربلا ماندگار شد و همین‌طور هشت سال دفاع مقدس نیز بعد از ۳۱ سال زنده مانده است.

  مداح سرشناس ایران عنوان کرد: آنچه برای خدا باشد ماندگار می‌شود مانند جریان کربلا و هشت سال دفاع مقدس که از فرهنگ عاشورا نشأت گرفت و ماندگار شد پس اگر می‌خواهیم کارمان ماندگار شود باید برای خدا انجام دهیم.

  انتهای پیام/

  منبع:تسنیم

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *