×

۶۵۲ کلاس درس مختلط در استان لرستان وجود دارد

 • آبان ۲۱, ۱۳۹۶
 • ۰
 • مدیر کل آموزش و پرورش لرستان: مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از وجود ۶۵۲ کلاس درس مختلط در این استان خبر داد. به گزارش نیساخبر، خدانظر دریکوند شامگاه شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش لرستان گفت: ۶۵۲ کلاس درس مختلط در استان وجود دارد که از این میزان ۲۷۰ مدرسه مختلط متوسطه اول در […]

  ۶۵۲ کلاس درس مختلط در استان لرستان وجود دارد
 • مدیر کل آموزش و پرورش لرستان:

  ۶۵۲ کلاس درس مختلط در استان لرستان وجود دارد

  مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از وجود ۶۵۲ کلاس درس مختلط در این استان خبر داد.

  به گزارش نیساخبر، خدانظر دریکوند شامگاه شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش لرستان گفت: ۶۵۲ کلاس درس مختلط در استان وجود دارد که از این میزان ۲۷۰ مدرسه مختلط متوسطه اول در مناطق روستایی، عشایری و صعب العبور استان هستند.

  وی افزود: برخی از این مدارس ۴ پایه، ۵ پایه و ۶ پایه بالای ۱۶ نفر هستند که فضای فیزیکی مناسبی ندارند و اگر این کلاس ها را هم تفکیک کنیم سقف آنها بالا می رود و نسبت معلم به دانش آموز کم می شود.

  مدیر کل آموزش و پرورش لرستان ادامه داد: در مجموع ۶۵۲ کلاس درس مختلط در استان وجود دارد که اگر تفکیک شوند به زیر حدنصاب می رسند و شرایط تشکیل کلاس را نخواهند داشت.

  دریکوند گفت: در سال تحصیلی جاری ۱۵ تا ۲۰ درصد این مدارس ساماندهی شده اند و در کل کشور ۱۵ هزار کلاس درس مختلط وجود دارد که ۶۵۲ مورد آنها در لرستان وجود دارد.

  منبع: لرستان خبر

   

   

   نام شما (الزامی)

   ایمیل شما (الزامی)

   موضوع

   پیام شما

    

   برچسب ها

   نوشته های مشابه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *